Ocenění Nákupčí roku 2017, které každoročně uděluje ruské elektronické tržiště Fabrikant.ru na základě rozsáhlého průzkumu trhu, získalo přes 70 organizací, které tvoří součást struktury ruské korporace pro atomovou energii Rosatom. Svědčí to o vysoké úrovni veřejných zakázek, které tyto organizace připravují a organizují.

jaderná energie - Společnosti Rosatomu byly oceněny za organizaci tendrů - Ve světě (7eaba6fe7536) 1
Loga ocenění udělovaných elektronickým tržištěm Fabrikant.ru. (Zdroj: Fabrikant.ru)

Mezi oceněné organizace patří například zpracovatel uranu Technabexport, inženýringová společnost AEM-Technology, technologická firma Nauka i inovacii a provozovatel flotily jaderných ledoborců Atomflot.

Za rok 2017 prošlo hodnocením na 570 000 společností registrovaných na tržišti Fabrikant.ru. Cenu Nákupčí roku získalo celkem 228 společností, které na tomto tržišti v roce 2017 působily minimálně 6 měsíců, pravidelně sem umisťovaly informace o svých tendrech a končily je určením vítěze. Pro výběr nejlepších společností byly důležité dva faktory: zda účastníci nepodávali žaloby na podmínky tendru v době, kdy byly informace o něm zveřejněné na webu Fabrikant.ru, a na neplnění podmínek tendru v době do 6 měsíců od vyhlášení vítěze.

Elektronické tržiště Fabrikant.ru provádí každoročně mezi svými klienty výzkumy Nákupčí roku a Spolehlivý dodavatel. Tyto výzkumy hledají svědomité organizátory i účastníky výběrových řízení, kteří dodržují obchodní etiku, realizují tendry efektivně a úspěšně se jich účastní. Již v minulosti se řada organizací ruského jaderného průmyslu stala nositelem ocenění Nákupčí roku.

Zdroj: Rosatom

O autorovi

admin

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..