V Budapešti proběhne ve dnech 30. listopadu a 1. prosince mezinárodní fórum ATOMEX-Europe 2015, které bude důležitou příležitostí pro setkání evropských dodavatelů pro jadernou energetiku. Cílem je rozvoj spolupráce těchto společností s ruskou korporací pro atomovou energii Rosatom a rozšíření objemu jejich dodávek na jaderné elektrárny stavěné Rosatomem v Rusku i v jiných zemích.

baner_en

Součástí fóra je mezinárodní konference a expozice společností jaderného průmyslu, které se účastní dodavatelé a zákazníci. Účast v této specializované expozici přináší firmám možnost předvést své nové a inovativní produkty a služby klíčovým společnostem Rosatomu, které mají na starosti výstavbu a provoz jaderných bloků.

V rámci fóra proběhne také plenární diskuze na téma Jaderná energetika v Evropě: výzvy a jejich řešení. Kromě toho budou během dalších jednání probrány otázky jako například: příležitosti pro mezinárodní spolupráci při realizaci projektů Rosatomu, systém zadávání veřejných zakázek společností Rosatom (otevřenost tohoto systému, požadavky na dodavatele, kritéria na kvalitu produktů a cenová politika) a možnosti pro finanční podporu a pojištění evropských dodavatelů.

Tématem expozice budou: výstavba složitých průmyslových celků, stavební a spouštěcí činnosti, energetický průmysl, zařízení pro výrobu páry, přístroje pro nedestruktivní analýzu materiálů, bezpečnostní a protipožární systémy, informační technologie a další.

Nedílnou součástí fóra budou také individuální obchodní setkání typu B2B pro dodavatele a představitele předních firem ruského jaderného průmyslu. Účast na těchto setkáních je jedinečnou příležitostí pro prodiskutování otázek výroby a dodávek zařízení a služeb pro specifické společnosti a projekty.

Pořadatelem fór ATOMEX-Europe 2015 je ruská státní korporace pro atomovou energii Rosatom a organizátorem společnost ATOMEXPO.

Zdroj: Tisková zpráva

O autorovi

admin

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..