Ve dnech od 29. září do 3. října se v Brně uskuteční již 56. mezinárodní strojírenský veletrh MSV-2014. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších událostí, která představuje velkou událost pro celý průmyslový blok střední a východní Evropy.

Pro rozšíření trhu a podporu exportu místních firem, připravuje Moskevský odbor vědy, průmyslové politiky a podnikání expozici průmyslových podniků.

Svoji produkci a možná řešení představí lídři z oblasti tvorby komplexních systémů řízení k zajištění bezpečnosti železničního provozu – NP „Sdružení výrobců zařízení pro železniční dopravu“ a JSC „NIIAS“, dále společnost Alitir, s.r.o., která je přední firmou pro provoz nebezpečných výrobních zařízení. Na výstavě bude také zastoupen koncern Nanoidustrija, high-tech společnost pro výrobu nanotechnologických výrobků a odborného laboratorního vybavení či VNIINM A. A. Bočvara, která návštěvníkům přiblíží technologii plazmového stříkání.

Na stáncích proběhnou obchodní setkání představitelů moskevských firem s českými kolegy ve formě B2B, s cílem navázání a následného rozvíjení obchodních vztahů.

V rámci MSV-2014 se také organizuje řada tematických a specializovaných akcí, které zahrnují Business den Ruské federace a Den Moskvy. Sejde se na nich vedení evropských průmyslových podniků a lidé rozhodující o rozvoji podnikání. Dozví se zde o investičních možnostech a podmínkách pro vznik a rozvoj průmyslových podniků v Moskvě.

Výstava MSV se koná v Brně již od roku 1985. Jedná se o jednu z předních evropských výstav a spolu s tím představuje velkou událost pro celý průmyslový blok východní a střední Evropy. Každoročně se MSV účastní více než 1500 vystavovatelů a přes 80 000 návštěvníků, z nichž 35 procent je ze zahraničí. Mezi návštěvníky je přítomno vysoké procento odborníků průmyslu: 70 procent přijímá investiční rozhodnutí a třetina návštěvníků se pohybuje ve sféře top managementu. V roce 2013 bylo na MSV 1482 vystavovatelů, z nichž bylo 676 z 28 různých zemí, a počet návštěvníků dosáhl 71 447 z 55 zemí světa.

Zdroj: Tisková zpráva

O autorovi

admin

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..