Státní korporace Rosatom bude vystavovat na 25. mezinárodním veletrhu POWER-GENInternational 2013, který byl zahájen 12. listopadu v americkém Orlandu. Veletrh potrvá do 14. listopadu.

Na veletrhu bude prezentována spojená výstavní expozice státní korporace Rosatom s účastí akciové společnosti OKBM Afrikantov. V letošním roce byla zvolena za hlavní téma veletrhu jaderná energetika.

V rámci kolektivní expozice budou prezentovány informace o státní korporaci Rosatom jako o světovém lídru jaderné energetiky. Expozice představí pozici státní korporace Rosatom na mezinárodních trzích výstavby jaderných elektráren ruského designu, bude zde vystavena mapa globální expanze státní korporace Rosatom v oblastech jako je výstavba jaderných elektráren, obohacování a zásoby uranu nebo výroba elektrické energie. Kromě toho budou představena inovační reaktorová zařízení pro jaderné elektrárny, vyvinutá akciovou společností OKBM Afrikantov.

Veletrh POWER-GEN International je pořádán v USA každoročně od roku 1987, střídavě v Orlandu a Las Vegas. Od prvního veletrhu v Orlandu, který se uskutečnil v roce 1988, už uplynulo 24 let. Veletrh POWER-GEN International navštívilo přibližně 22 tisíc lidí z více než 75 zemí. Na veletrhu bylo prezentováno 1400 exponátů.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Atomexpo

O autorovi

admin

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..