V metropoli Jihoafrické republiky Johannesburgu se 25. listopadu 2013 uskuteční fórum dodavatelů pro jaderný průmysl ATOMEX-Afrika. Fórum organizuje ruská státní korporace Rosatom.

Hlavním cílem fóra je organizace a rozvoj vzájemné spolupráce s dodavateli zařízení, materiálů a služeb z Jihoafrické republiky pro vytvoření globální sítě zakázek při realizaci projektů státní korporace Rosatom na výstavbě jaderných elektráren.

V rámci fóra se uskuteční výstavní expozice, kde budou představena inovační řešení Rosatomu. Během konání fóra posoudí jeho účastníci možnosti a přístupy Rosatomu k práci s dodavateli, současnou situaci a perspektivy výstavby jaderných elektráren podle ruského designu a roční plán nákupů Rosatomu na rok 2014. Předmětem diskuze budou také zkušenosti a potenciál jihoafrických společností a firem v souvislosti s jejich účastí v projektech v oblasti jaderné energetiky, stejně jako perspektivy další spolupráce s ruskou státní korporací Rosatom.

Programu fóra ATOMEX-Afrika se zúčastní vedení státní korporace Rosatom a jejich hlavních dceřiných společností, které jsou odběratelskými podniky v oblasti dodávek zařízení a služeb pro jadernou energetiku.

Tisková služba AtomExpo

O autorovi

admin

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..