ÚJV Řež, a. s., ve spolupráci s Českou nukleární společností (dále jen ČNS) se dlouhodobě snaží o zvýšení zájmu studentů o obory související s jadernou energetikou a příbuznými obory a motivují je k dosahování co nejlepších studijních výsledků. Od roku 2011 společně organizujeme soutěž nejlepších bakalářských, diplomových a doktorandských prací, které se pravidelně zúčastňují desítky studentů.

Získání odměny pro nejlépe vyhodnocené studentské práce je podmíněno nominací vedoucím katedry, zaslaným na tomto formuláři na adresu ÚJV Řež, a. s. (Úsek Personalistika, tajemník RPSVŠ Mgr. Martin Matas, Hlavní 130, Řež, 250 68 Husinec, email: martin.matas@ujv.cz ), nejpozději do 20. září 2013. Vlastní diplomovou práci, posudky vedoucího práce a oponentů v elektronické podobě zašlete na e-mailovou adresu martin.matas@ujv.cz  do 30. září 2013 (případně na CD na adresu úseku Personalistika ÚJV Řež, a. s.).

Přednostně budou odměněny práce zaměřené k aktuálním problémům jaderné energetiky s vysokým hodnocením vedoucího práce a oponentů. Výsledky soutěže budou oznámeny do 6. 11. 2013. Podmínkou pro získání odměny je přednesení obsahu a výsledků práce na konferenci CYG – mladé generace ČNS, která se koná každý rok začátkem prosince v Brně.

V případě jakýchkoliv otázek se prosím neváhejte obrátit na Mgr. Martina  Matase (tel:+420723565314, email: martin.matas@ujv.cz).

Všem účastníkům soutěže přejeme hodně štěstí.

Zdroj: ÚJV Řež, a. s.

O autorovi

admin

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..