Inovace seznamu jaderných elektráren
Inovace seznamu jaderných elektráren

Seznam jaderných elektráren existuje na Pro Atom webu prakticky od samého počátku jeho existence. Byla to jedna z pilotních sekcí stránek, která si kladla za cíl umožnit návštěvníkům získání základních informací o libovolné jaderné elektrárně. Bohužel nezbýval čas na aktualizace a ani seznam samotný nebyl nikdy úplně kompletní, a tak svoji funkci plnil stále méně a méně. Mezi emaily redakci se stále častěji objevovaly zprávy, že ta či ona informace neodpovídá skutečnosti anebo v databázi chybí úplně. Uvědomovali jsme si, že tato část stránek potřebuje skutečně nějakou inovaci a nakonec jsme se rozhodli pro řešení, které snad uspokojí většinu z vás.

Druhým důvodem pro inovaci byla anketa na těchto stránkách, která ukázala, že čtenáři chtějí vylepšit právě tuto jejich část.

Seznam jaderných elektráren jsme nově rozšířili o mapu jaderných elektráren ve světě, která je dostupná ve volně šiřitelné aplikaci Google Earth. Díky tomu máte možnost rychle každou jadernou elektrárnu lokalizovat na mapě, prohlédnout si její satelitní snímek, zasazení stavby do krajiny i fotografie komplexu od ostatních uživatelů aplikace. Každá jaderná elektrárna má přímý odkaz na seznam jaderných elektráren na Pro Atom webu, kde je možné se dozvědět bližší technické informace a mnoho elektráren obsahuje navíc odkaz na encyklopedii Wikipedia, kde je možné získat další fakta, popřípadě zajímavé odkazy týkající se dané elektrárny.

O autorovi

admin

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..